Drobečková navigace

Úvod > Oblasti podnikání

Oblasti podnikání

Facility management

Facility management

Zajišťujeme správu a údržbu nemovitostí. Poskytujeme profesionální úklidové služby komerčních a nebytových prostor včetně ekologických i nočních úklidů. Od roku 2015 uklízíme v celém Moravskoslezském kraji, svoji působnost plánujeme postupně rozšířit po celé ČR. Mezi naše spokojené zákazníky patří firmy, školy, úřady a průmyslové závody. Poskytujeme také službu náhradního plnění.

stavby22.png

Stavby a rekonstrukce

Realizujeme rozsáhlé stavby na klíč i rekonstrukce budov a interiérů. Naše stavební firma působí v regionu Moravskoslezského kraje. Dbáme na precizní zpracování, kvalita prováděných prací je pro nás prioritou. Specializujeme se na bytové i nebytové prostory.

Development

Development

V roce 2023 zahajujeme realizaci projektů „Bydlení u přehrady I.“ a „Bydlení u přehrady II.“ v žádané rekreační oblasti Těrlicko a „Bydlení u Dubu“ v Havířově - Prostřední Suchá. Naším cílem je výstavba desítek rodinných domů pro rezidenční bydlení. Vznik nových domů pro rodiny s dětmi. Havířov i Těrlicko nové obyvatele vítají a díky kvalitní infrastruktuře nabízí i příjemné podmínky pro život.

Industriální výroba

Industriální výroba

Připravujeme spuštění vlastní industriální výroby silnostěnných pytlů pomocí nové výrobní linky. Potřeba těchto výrobků vzešla z práce naší stavební divize, která podobné pytle využívá k likvidaci stavební suti. Výrobou uspokojíme interní poptávku a plánujeme nabízet tyto produkty také partnerům z oboru stavebnictví, rekonstrukcí nebo likvidace škod.

On-line shop

On-line shop

Součástí našeho týmu jsou dlouholetí chovatelé a kynologové. Opřeli jsme se o jejich zkušenosti a vytvořili e-shopy Petlando.cz, kde nabízíme široký sortiment produktů pro psy, kočky i jejich majitele. Naším cílem je vytvořit místo, kde zákazníci najdou ověřené a kvalitní výrobky i cenné rady, které jim dopomůžou ke spokojenému životu jejich mazlíčků. Dalším e-shopem je isodog.eu, kde jako výhradní distributoři pro český a slovenský trh nabízíme prémiová krmiva švýcarské kvality.